fbpx

Omja

O nas i naszych wartościach

Kim jest Twórca marki OMJA

Piotr Jasiński

Twórcą marki OMJA jest Piotr Jasiński, ekspert z blisko 30 letnim doświadczeniem handlowym. Wspierał i prowadził do sukcesu działy sprzedaży światowych potęg branżowych takich  jak: Henkel & Schwarzkopf, Dr Scheller cosmetics, Manhattan, Umbro.

Nadzorował pracę sektorów handlowych w spółkach akcyjnych, tworzył
i zarządzał kadrami w Klubach sportowych na poziomie centralnym,  posiada wiedzę i umiejętności realizowania celów również na poziomie produktów finansowych oraz kontraktów terminowych. Innowacyjny partner handlowy, łączy Ludzi biznesu, inspiruje pozytywną energią.  

Wyjątkowa postać pod względem umiejętności sprzedaży, doskonałej warsztatowej formy przekazu oraz jedynemu w swoim rodzaju na rynku programowi ,,Efekt OMJA’’. Jest to proces wprowadzenia praktycznych instrukcji odpowiedniej drogi komunikacji i zarządzania w przedsiębiorstwie. Realizacja programu świetnie sprawdza się w każdej firmie bez względu na ilość zatrudnionych osób.

Zastosowanie programu autorskiego jest imponująco skuteczne. 

Dlaczego ? 

Niestety nie wszytko da się wyrazić słowami. 

Jak sam ekspert mówi: Wszystko dzieje się według ,,jakiegoś planu’’. Ludzie trafiają na siebie nie bez przyczyny. Odpowiednią oczekiwaną pomoc i spełnienie uzyskują te Istoty, które podejmują decyzję na podstawie intuicyjnego czucia, mniejszą Ci którzy ,,logicznie’’ próbują tego co ,,wszyscy’’.

Co nasi klienci mówią o Piotrze Jasińskim

Opinie klientów są najlepszą miarą sukcesu.

Z jednej strony poklepie po ramieniu, podniesie na duchu, zmotywuje kiedy trzeba, ale z drugiej strony należy liczyć się z bezwzględną szczerością i dobitnym przekazem co jest jego wspaniałą cechą. Ludzie nie lubią gorzkiej prawdy, a na taką właśnie mogą liczyć od Piotra jeśli tylko jest ona niezbędna do ich rozwoju. Czasem trzeba spojrzeć prawdzie w oczy... wiele razy w mojej firmie tymi oczami był Piotr i jego celna analiza sytuacji, za którą też szła konkretna instrukcja z rozwiązaniem. Jestem wdzięczna, że poznałam Piotra w tak newralgicznym momencie zmian w mojej firmie. Jego rozwiązania i celne uwagi pomogły wspiąć się na drogę sukcesu i zysków.
Joanna Jęchorek
Prezes Lion Group oraz właścicielka marki Radosne Obozy