fbpx

Omja

Efekt Omja

Racjonalna ocena przyszłych decyzji.

Efekt OMJA

Większość tego co przynosi nam życie jest EFEKTEM naszych działań.

Aby EFEKTEM naszych działań stał się upragniony SUKCES, powinniśmy przede wszystkim zrozumieć Siebie i poznać PRAWDZIWY obraz misji jaką Sami Wybraliśmy.

Jeśli pojawia się problem, czym on jest ?

Jest skutkiem wykonanych działań. To prawda. Ale podstawa problemu najczęściej związana jest z brakiem wiedzy, potrzebnej do podjęcia odpowiednich decyzji.

Ten fakt dał mi dużo do myślenia. Dlaczego Ludzie pragnąc szczęścia i stabilizacji dla swoich rodzin, zakładają w Polsce działalność gospodarczą? Mają pomysły na misję społeczną ,zapał do działania,  profesjonalność w tematyce swojej branży i w dużej mierze według informacji statystycznych, potocznie mówiąc giną w systemie urzędowym. Z długami, bez pomocy, w wielu przypadkach odbiera im się dobra własne wypracowane przez dekady.Realizowałem biznes plany firm międzynarodowych i polskich, oparte na tych samych zasadach, polskie miewały utrudnienia ze względów prawno fiskalnych różniących się w interpretacji złożonego pojęcia prawa prowadzenia biznesu przez polskiego przedsiębiorcę.

Czym jest i Dlaczego powstał projekt EFEKT OMJA

Efekt OMJA  jest instrukcją przygotowaną na specjalną potrzebę osoby fizycznej lub prawnej. 

Polega na stworzeniu profilu działania  zaistniałego problemu, ocenie poczucia własnej wartości i wykluczeniu elementów dysonansu poznawczego.

Efekt OMJA powstał dla Ludzi aktywnych w przestrzeni funkcjonowania, aby mogli uzyskać wolność osobistą i  finansową. Niesiemy wiedzę, która eliminuje przeszkody i utrudnienia.

Problemy podnoszą poziom stresu i lęku co automatycznie eliminuje racjonalność w działaniu. Równowaga i harmonia to odpowiednia ŚWIADOMOŚĆ i REALIZACJA czyli SUKCES.

System globalny boi się świadomego społeczeństwa, więc zmieniajmy świadomość, zmieniajmy swój światopogląd zgodnie z czasem w jakim żyjemy.