fbpx

Omja

Zaufani Partnerzy

Zaufanie to kapitał, który jest cenniejszy od wszelkiej innej waluty. Budujemy go świadomie, starannie i z troską o dobro naszych partnerów. Tylko wspólnie możemy kreować lepszy świat, dokładnie taki, w którym sami chcemy żyć i funkcjonować. Liczy się dla nas wzajemna współpraca, pomoc i przekonanie.

Finclub

Firma stawiająca na rzetelność przekazywanych informacji, świadczonych usług, kontaktów zawodowych ze swoimi partnerami.

Finclub jest obecny w ośmiu krajach, gdzie współpracuje z gronem 2000 lekarzy zrzeszonych w ramach Gremium Lekarskiego. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować swoim klientom dostęp do konsultacji lekarskich. Wydawany jest również raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące suplementów diety.

Dla polskich klientów są wybierane produkty, które ukierunkowują proces zapotrzebowania mieszkańców Polski. Taki wybór zawsze jest konsultowany ze specjalistami z Gremium Lekarskiego Finclubu.

EQology

Firma została założona w 1998 roku w Norwegii. Obecnie działa na terenie Norwegii, Danii, Szwecji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Finlandii, Estonii, Polski, Austrii, Szwajcarii, Niemiec, Francji, Węgier, Rumunii, Czech, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Włoch, Belgii i Islandii.

Rozwój i produkcja suplementów odbywają się na terenie Norwegii i krajów Unii Europejskiej, z zachowaniem standardów GMP (Good Manufacturing Practice). Wszystkie suplementy diety powstają w oparciu o naturalne, wysoce skuteczne składniki, których nie ma na liście zabronionych środków dopingujących WADA. EQOLOGY posiada certyfikat MSC, która jest niezależną, międzynarodową organizacją pozarządową. MSC przyznaje przedsiębiorstwom połowowym certyfikat zrównoważonego rybołówstwa. Certyfikowane łowiska MSC gwarantują, że ryby są łowione na poziomie umożliwiającym produktywne i zdrowe przetrwanie ekosystemów do których należą.

Oznacza to, że klienci mogą mieć pewność, że omega-3 obecna w  EQ Pure Arctic Oil jest najwyższej jakości, produkowany i przetwarzany zgodnie z najwyższymi standardami zrównoważonego rybołówstwa. Świadomość stanu komórkowego człowieka budowana jest na testach medycznych: Omega 3/6 oraz K2 wykonywanych przez laboratoria firmy VITAS w Oslo.

Testy niezbędne na przykład do prawidłowego rozwoju i odżywiania organizmów sportowców.

Akademia Księgowości

Akademia Księgowości to zespół profesjonalnych osób z pasją, którzy w wyniku wielu lat doświadczeń  w branży prawnej i księgowej przyczynili się do olbrzymich sukcesów swoich klientów. W ofercie Akademii Księgowości jest zawarta kompleksowa obsługa, która pozwala klientom zaoszczędzić czas na analizę i rozgryzanie skomplikowanych rozliczeń płatności i zasad podatkowych. Korzystając z usług Akademii po prostu możesz swobodnie prowadzić i rozwijać biznes, a eksperci prawno podatkowi zadbają o bezpieczeństwo Twojej firmy.

Kalmid

Kalmid to nowoczesna firma zajmująca się tworzeniem dokumentacji maszyn oraz doradztwem technicznym, w wyjątkowy sposób szkoli kadry zarządzające, służby utrzymania ruchu i BHP. Zaangażowanie i pasja z jaką komunikują się ze swoimi klientami, podkreśla i wyróżnia ich profesjonalizm w branży. Skorzystanie z usług Firmy Kalmid to gwarancja powodzenia projektów.

Energo Optymal

Firma będąca jednym z liderów rynku w swojej branży. Kompleksowo zajmuje się projektowaniem, montażem oraz serwisem systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych. Stosuje innowacyjne rozwiązania techniczne połączone z dystrybucją najnowszego systemu grzewczego Firmy GLAMOX cenionym doradcą w dziedzinie izolacji termicznej budynków.

Kancelaria Gniatkowski

Kancelaria Gniatkowski. Wsparcie prawne dla biznesu i sportu, od 2006 r. świadczy usługi na rzecz korporacji, przedsiębiorców międzynarodowych,  krajowych  po firmy jednoosobowe oraz klubów i związków sportowych. Mocna identyfikacja z klientem, zadania zlecone przez swoich klientów traktuje jako wyraz zaufania, którego wyznacznikiem jest szacunek i wieloletnia współpraca.

AS AMBER Logo MAŁE

Akademia Sportu AMBER

Akademia Sportu AMBER to profesjonalny Klub sportowy założony przez wybitnego zawodnika piłki nożnej Łukasza Derbicha mającego na swym koncie blisko 250 rozegranych meczów w Ekstraklasie, 1 i 2 lidze. Akademia Sportu AMBER realizuje proces szkolenia dzieci i młodzieży, według nowoczesnych trendów europejskiego warsztatu kształcenia młodych zawodników. Projekt rozwoju i edukacji młodych piłkarzy, polega na ewolucyjnym programie treningowym łączącym technikę użytkową i taktykę gry z rozwojem motorycznym wraz z elementem kontroli odpowiedniego żywienia opartego na właściwej diecie. Proces szkolenia zawodników odbywa się jednocześnie pod okiem znamienitych trenerów z licencjami UEFA oraz psychologa sportowego kontrolującego odpowiedni indywidualny rozwój mentalny zawodników, oraz poszczególnych drużyn.

cropped-sigurim-logo-2 (1)

SIGURIM ubezpieczenia

Jedna firma wiele możliwości, solidny Partner w zakresie usług finansowych i ubezpieczeniowych. Bezwzględnymi wartościami firmy jest jakość usług, odpowiedzialność i charakterystyczna postawa Właścicieli, czyli reakcja na każdą prośbę o pomoc. Poza branżą reprezentowaną przez Siebie Sigurim angażuje się w pomoc dla dzieci pod każdą postacią i różnym przeznaczeniu. Taki partner w biznesie to skarb i wzór do naśladowania.

SIGA transport

Siga  Transport i logistyka, stabilny i godny zaufania Partner.
Firma SIGA funkcjonuje na rynku transportowym od ponad 11 lat. Od początku działalności specjalizuje się w świadczeniu usług logistycznych takich jak transport i magazynowanie towaru. Fundamentem przedsiębiorstwa są przewozy wahadłowe między Polską i Wielką Brytanią, niemniej ich łańcuchy logistyczne obejmują również Niemcy oraz kraje BeneLuxu, a zasięg realizacji zleceń wykracza daleko poza Europę. Firma finalizuje również transporty krajowe, wraz z usługą magazynowania i przeładunku. Siga to zespół ambitnych i doświadczonych specjalistów sektora TSL. Tam gdzie inni widzą problemy, Siga szuka rozwiązań.