fbpx

Omja

Ewolucja Człowieka

Zastosowanie procesu zmian zachodzących w czasie.

Istnienie człowieka

w przestrzeni ogólnoświatowego systemu administracyjno – prawnego wymaga niebywałych umiejętności  oraz posiadania niespożytej wiedzy. Jesteśmy zarzucani masą dokumentów dotyczącą prawa, kodeksów, ustaw i rozporządzeń tworzonych 24h/dobę. Wszędzie słyszymy, że cywilizacja i rozwój techniczny jest tak ogromny i korzystny dla nas, rządy informują o wspaniałej i pozytywnej działalności dla dobra społecznego. Jednocześnie podają informacje o prawie niemożliwym  do spłat zadłużeniu dotyczącym wielu Państw w tym również Polski, nie radzą sobie na poziomie medycznym, podnoszą podatki do takich wartości, że ludzie ubożeją, pomimo pozornego optymizmu rządów zapowiadany jest światowy krach finansowy oraz reset.

Nasuwa się pytanie

,,Na Miłość Boską kto i po co nami rządzi?’’

Jeśli świat jest ogólnie niewypłacalny, to kto za to ponosi odpowiedzialność? Komu właściwie należy się owe zadłużenie? Powinniśmy natychmiast zmienić tę zakłamaną rzeczywistość, lub mówiąc bardziej trafnie przerwać iluzję życia jaką gotują ludzie innym ludziom.

Aby rozwijać Siebie wraz ze swoją działalnością

potrzebujesz EWOLUOWAĆ!

Przerwij  negatywny odbiór i niemoc jaką generują informacje docierające do Ciebie z mediów, skorzystaj z naszego doświadczenia i narzędzi do procesu zachodzących zmian w trudnym  czasie dla biznesu. Każdy problem posiada rozwiązanie, więc jeśli masz problem, nie wiesz co zrobić i właśnie czytasz ten tekst NAPISZ lub ZADZWOŃ do nas.